FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontakt. Nasi konsultanci z chęcią pomogą.
1. Jak można się zapisać na szkolenie?
Można się zapisać online wg kalendarza szkoleń, telefonicznie lub mailowo. W razie pytań lub niejasności zawsze służymy pomocą.
2. Jak zapisać większą grupę osób np. z firmy?
Można zapisać grupę wysyłając do nas maila. Można również zarejestrować się w naszym systemie jako firma i w panelu użytkownika dodać większą ilość osób na jedno szkolenie. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego. Nasi konsultanci pomogą w zapisie.
3. Jak odbywa się płatność za szkolenia i egzaminy?
To zależy od szkolenia i egzaminu na który chcemy się zapisać. Można zapłacić on-line, przelewem bankowym lub gotówką podczas szkolenia.
4. Czy można otrzymać fakturę?
Tak oczywiście wystawiamy faktury VAT. Nasza firma wystawia faktury zarówno na firmy jak i na osoby fizyczne. Podczas rejestracji prosimy o podanie pełnych danych : nazwy, adresu i numeru NIP (VAT, BTW).
5. Kiedy otrzymam certyfikat?
Certyfikaty wysyłamy najszybciej jak to możliwe. Są one wystawiane przez niezależne biura egzaminacyjne zatem może to potrwać od kilku dni do 2 tygodni.
6. Czy mogę otrzymać zaświadczenie o zdaniu egzaminu?
Tak, tuż po oficjalnym potwierdzeniu pozytywnego zaliczenia egzaminu możemy przesłać mailowo potwierdzenie. Prosimy zawsze o kontakt w tej sprawie.
7. Gdzie odbywają się szkolenia?
Po zarejestrowaniu się na szkolenie otrzymają Państwo pełne informacje odnośnie adresu i innych szczegółów szkolenia.
8. Czy muszę wcześniej się zapisać na szkolenie?
Tak, zawsze wymagane jest aby zapisać się na szkolenie przed przybyciem. Im wcześniej się zapiszemy tym lepiej ponieważ może się zdarzyć, że zabraknie miejsc. Zawsze staramy się być elastyczni dla naszych klientów i zapisy jeśli są tylko miejsca mogą odbyć się na 1 dzień przed szkoleniem.
9. Jak długo trwa szkolenie?
To zależy od szkolenia. Przykładowo szkolenie VCA trwa 1 dzień, szkolenie SCC 2 dni a Steigerbouwer 3 dni (łącznie z egzaminem). Prosimy o sprawdzenie opisów szkolenia.
10. W jakim języku odbywają się szkolenia, egzaminy?
Szkolenia z zasady odbywają się w j. polskim. Szkolenia on-line dostępne są również w języku angielskim, niemieckim, holenderskim, rumuńskim, słowackim. Dla grup zorganizowanych szkolenia stacjonarne dostępne są również w j. angielskim, rumuńskim, niemieckim, holenderskim itd.
11. Co jest wymagane od uczestnika aby przystąpić egzaminu?
Aby przystąpić do egzaminu z zasady wymagany jest ważny dowód osobisty lub paszport oraz ksero wybranego dokumentu.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!