Co nas wyróżnia

12 lat

Doświadczenia na rynku pracy

20 miast

W całej Europie gdzie prowadzimy szkolenia

96%

Zdawalności na naszych szkoleniach

20 000

Przeszkolonych osób przez naszych trenerów

Nasza firma?

VCA Polska Sp. z o.o Sp. k. (dawniej Global Buisness Solutions) to firma założona w 2005 roku działająca na rynku europejskim w branży szkoleń i rekrutacji.

Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w organizacji i przeprowadzaniu szkoleń wymaganych na terenie Unii Europejskiej z zakresu bezpieczeństwa pracy oraz uprawnień zawodowych.

Na rynku polskim jesteśmy liderem w organizowaniu szkoleń i egzaminów zakresu BHP tj. VCA, SCC, Hot Work, CCNSG, CSCS, OSC a także szkoleń zawodowych np. Steigerbouwer (monterzy rusztowań), Heftruck/Reachtruck (wózki widłowe) itd.

Działamy na arenie międzynarodowej organizując otwarte szkolenia w Holandii, Belgii, Niemczech a realizując indywidualne potrzeby naszych klientów także w innych krajach Europy (Włochy, Rumunia, Słowacja, Litwa itd.).

Do tej pory pomogliśmy ponad 20.000 pracownikom zdobyć indywidualne certyfikaty bezpieczeństwa pracy. Umożliwiamy uzyskanie dyplomu zarówno osobom indywidualnym, jak i polskim i europejskim firmom z sektorów przemysłowych i budowlanych.Posiadamy wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11689.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić