Czym się kierujemy?

Naszym celem jest poprawa mobilności zawodowej i geograficznej pracowników i osób bezrobotnych na terenie Unii Europejskiej, poprzez podnoszenie lub nabywanie kwalifikacji zawodowych i umiejętności oraz poszerzanie wiedzy z zakresu znajomości zasad bezpieczeństwa pracy, wymaganej od pracowników i podwykonawców w zakładach pracy.

Pragniemy również wspierać integrację i asymilację kulturową i zawodową polskich pracowników w krajach Uni Europejskiej, takich jak Holandia, Belgia, Wielka Brytania czy Niemcy.

Realizując powyższe cele nieustannie dbamy o to, aby nasze usługi były relatywne do potrzeb rynku pracy, a tym samym odpowiadały na ciągłe ich zmiany zarówno w na płaszczyźnie geograficznej jak i zawodowej.

Wartości naszej firmy to:

  • profesjonalizm,
  • uczciwość,
  • proaktywność,
  • chęć ciągłego uczenia siebie oraz współzależność na arenie międzynarodowej.

Kierunek rozwoju

Pragniemy zapewniać usługi jak najwyższej jakości aby nasi klienci dzięki zdobytej wiedzy, umiejętnościom oraz certyfikacjom mogli realizować załozone przez siebie cele.

Konsekwentnie realizujemy nasz cel, którym jest stworzenie instytucji realizującej potrzeby szkoleniowo-wdrożeniowe dla firm i osób indywidualnych na europejskim rynku pracy i biznesu.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić